رتبه بندي مسابقه علمي (مرحله سوم)- دبستان فخامي (1)

 كلاس3/1

رديف

نام و نام خانوادگي

نمره از 30

رتبه

1

محمد بهراد مرادي

24

اول

2

پارسا غلامي

22

دوم

3

محمد حسين كرد

21

سوم

4

سبحان حسيني

21

سوم

5

محمد مهدي امين خاكي

21

سوم

 

كلاس 3/2

رديف

نام و نام خانوادگي

نمره از 30

رتبه

1

امير حسن قدسي

24

اول

2

پرهام خراميده

23

دوم

3

آرتين مددي

23

دوم

4

پارسا بنده خدا يزدي

22

سوم

5

سيد مهدي حسيني

22

سوم

6

رادين حيدرنژاد

22

سوم

7

بهراد درساوه

22

سوم

8

حسن سربازحسيني

22

سوم

9

پوريا واشقاني

21

چهارم

10

مهدي قرايي

21

چهارم

 

 

كسب رتبه برتر در مسابقه نقاشي سلامت روان

   1 -محمدحسين عباس زاده  كلاس2/1               

2-اميد بيراملويي   كلاس 2/2                      

 

اجراي سرود توسط دانش آموزان فخامي 2 به مناسبت روز معلم

و برگزاري جشن ميلاد حضرت علي (ع) و روز پدر

 

 

 

 

اهداي جايزه برگزيدگان تكاليف نوروزي 

و قصه نويسي فخامي 2

 

 

منتخبين فعاليت هاي نوروزي فخامي1 

اسامي

كلاس

اسكندري نيا- عظيمي-آقاياري- زينلي

1/1

نامجويي-قهرماني-مستعلي

1/2

عصمت پرست-پوريا نوروزي-اسماعيلي- حضرتي پور

2/1

عنبرستاني-كريمي –بيراملويي

2/2

امين خاكي- اسماعيلي-كميجاني

3/1

اميني-ميلاني نژاد-بازاري-صيدي

3/2

سعيديان-ارزانفودي-حضرتي پور

چهارم

عباچي-مس چيان- طاهرخاني

5/1

      محمدي- چراغي- غلامي

5/2

 

 

اهداي جايزه برگزيدگان تكاليف نوروزي

 

اهداي جايزه به مجريان و برگزيدگان طرح جابروكنفرانس هاي علمي

 

 

 

اجراي كنفرانس هاي علمي وطرح جابربن حيان در كلاس ها

براي ديدن عكس ها به آلبوم سايت مراجعه شود

 

 

اهداي جايزه به برگزيدگان مسابقه كتبي از مطالب مطرح شده جلسه آموزش خانواده

اسامي دانش آموزاني كه اولياي آن ها در

 آزمون مطالب آموزش خانواده بالاترين نمره را كسب نموده اند

1-آرين عباسي كلاس پنجم شيفت عصر

2-عرفان ناصري كلاس 2/2 شيفت صبح

3-شهريار اصفهاني نژاد 2/2 شيفت صبح

 

زمان اجراي كنفرانس هاي علمي وطرح جابرفخامي1

پايه

تاريخ

ايام هفته

سوم

93/12/9

شنبه

دوم

93/12/10

يكشنبه

پنجم

93/12/11

دوشنبه

چهارم

93/12/12

سه شنبه

اول

93/12/13

چهارشنبه

تذكرات لازم:

1-گروه ها در روز هاي مقرر آماده باشند

2- تقسيم كار به طور مساوي انجام پذيرد

3-استفاده از وسيله امتياز دارد

3- هر گروه حداكثر 10 دقيقه وقت دارند

4-كنفرانس هاي علمي  حتما مقاله هم داشته باشند

 

نفرات برتر آزمون پيشرفت تحصيلي كلاس هاي ششم بهمن ماه 93

كلاس 61:

نفر اول سينا فضلعلي   83 درصد 

نفر دوم محمدامين مرادي  78 درصد

كلاس 62:

نفر اول عليرضا عمادين 85 درصد

نفر دوم علي حبيبي 80 درصد

 

اسامي برگزيدگان مسابقات احكام ،قران واذان در سطح منطقه 

رشته احكام :

علي احمدي پايه سوم

رشته حفظ قران:

پيش دبستاني:سعيد يوسفي

پايه دوم محمد حسين خورشيدي 

پايه سوم حسين سرباز حسيني

پايه پنجم محمد پارسا ملك

رشته قرائت قران:

پايه اول ، احسان بهروزي

پايه دوم ،محمد تقي خورشيدي

پايه سوم ،امير مهدي ميلاني نژاد و

پرهام احمد لو

رشته اذان:

پايه اول :علي مقيسه

پايه دوم :فرزام حضرتي

پايه پنجم: معين بيات

پايه ششم: علي مونسان 

 

اهداي جوايز به نفرات برتر مسابقه علمي مرحله 2 فخامي 2

عكس هاي اهداي جايزه  به نفزات برتر مسابقه علمي مرحله 2را در البوم سايت مشاهده بفرماييد

 

 نتايج مسابقه علمي مرحله دوم- فخامي 1

پايه دوم

 

2/1

نام ونام خانوادگي

نمره

رتبه

امين حاجي نوروزي

95/83

اول

علي عصت پرست

93/33

دوم

پدرم ابراهيمي

89/17

سوم

محمد ايليا بيگي

89/17

سوم

ارشام تيزهوشان

89/17

سوم

 

2/2

نام ونام خانوادگي

نمره

رتبه

مهدي درچه اي

100

اول

حميد رضا سعيديان

100

اول

محمد ماهان عنبرستاني

100

اول

محمدهادي تاجيك

100

اول

امير برپروشان

95/83

دوم

مرتضي زهروي

95/24

سوم

اميرعلي صابري نژاد

95/24

سوم

پايه سوم

3/1

نام ونام خانوادگي

نمره

رتبه

محمدحسين كرد

80

اول

محمدبهراد مرادي

80

اول

عرفان رحمتي

77/5

دوم

سپهر شرافت دوست

75

سوم

3/2

نام ونام خانوادگي

نمره

رتبه

بهراد درساوه

87/5

اول

اميرحسين قدسي

87/5

اول

اميرمهدي ميلاني نژاد

85

دوم

سيد مهدي حسيني

82/5

سوم

حسن سربازحسيني

82/5

سوم

پايه چهارم

1-عليرضا ترك ارزانفودي     رتبه اول       83/80

2-عرشيا منصوري                 رتبه دوم       83/75

3-علي عسگريان                   رتبه سوم     58/74

پايه پنجم

5/1

نام ونام خانوادگي

نمره

رتبه

عليرضا طاهرخاني

81/64

اول

محمد هادي پيروزفر

78/98

دوم

علي ملانژاد

78/14

سوم

5/2

نام ونام خانوادگي

نمره

رتبه

امير مهدي محمدي

85/33

اول

ماني حشمتي خواه

85

دوم

محمدارسلان احمدي

83

سوم

نتايج مسابقات علمي مرحله دوم-فخامي 2

به ترتيب رتبه

كلاس دوم:  1- پارسا محمدي   2- ايليا اينانلو   3-روزبه قويدل

كلاس3/1:  1-سروش فضلعلي  2- ياسين ابراهيمي   3- حسين زارعي

كلاس 3/2:  1-- علي شهرياري دوست   2- نوروززاده    3- پرهام احمدجو

كلاس چهارم: 1- حسين خسروآبادي    2- طاها هدايتي    3-اميرحسين لشگريان

كلاس پنجم: 1- اميرحسين صادقي     2- رامتين عبدي     3- رضا احمديان

 نتايج مسابقات درنا 

كلاس چهارم: 1- حسين خسروآبادي  2- طاها هدايتي  3- عليرضا جعفري

                            4- عليرضا معاني        5-طه كوليوند

كلاس ششم:     1- يوسف جعفري       2- محمدامين مرادي

 

پيش دبستاني فخامي 

 

 

دانش آموزان برتر هفته اول اسفند - فخامي 1

كلاس

نام ونام خانوادگي

1/1

ميرحسيني-شكوري

1/2

 كاظمي-قهرماني

2/1

 حاجي نوروزي-مهرگاني

2/2

درچه اي-زهروي

3/1

آدم پيرا-احمدي

3/2

صيدي-خراميده

چهارم

 

5/1

طاهرخاني-احمدنيا

5/2

احمدي-بختياريان

 

 

نتايج آزمون هاي پيشرفت تحصيلي - فخامي 2

نفرات برتر كلاس 3/1: كيان معصومي - سپهر صادقي -سروش فضلعلي

اميرحسين صفي

نفرات برتر كلاس 3/2: 1-اميررضا ابراهيمي 2- سيد مهرداد عمراني 3- محمدحسين پيشداد

4- پرهام احمدجو  5- ساميار نوروززاده 6- علي شهرياري دوست

 

نفرات برتر كلاس چهارم: عليرضا معاني - محمدطاها هدايتي- محمدحسين خسروآبادي -اميرمحمد قرباني - عليرضا جعفري

 

نفرات برتر كلاس پنجم: آريا بهامي -محمدرضا احمدوند-محمدايمان باغ حماطي - 

معين بيات - اميرحسين صادقي - آرين عباسي - صالح كاظمي فر

علي طاهرخان چي تبريزي 

 

هوالعليم

ولي محترم،بدينوسيله زمان بندي اجراي آزمون هاي پيشرفت تحصيلي ماهانه ومسابقات علمي جهت اطلاع حضورتان ارسال ميگردد،خواهشمنداست راهنماييها واقدامات لازم به منظور حضور موفقيت آميز فرزندتان درآزمون ها را بعمل آوريد.

تذكرات لازم:

1-آزمون هاي پيشرفت تحصيلي براي كليه پايه ها وبه صورت تشريحي ومسابقات علمي براي پايه هاي سوم به بالاوبه صورت تستي همراه با رتبه بندي در كلاس ومدرسه مي باشد.

2-اولياي گرامي بعد از هر آزمون نتايج آزمون را مد نظر قرارداده ودر صورت مشاهده ضعف درسي با همكاري با معلم كلاس اقدامات لازم را بعمل آوريد.

3-مسئولين مدرسه نيز نتايج هر آزمون را مد نظر قرار داده واقدامات مقتضي رامورد توجه قرار مي دهند.

آزمون

زمان

مواد آزمون

پيشرفت تحصيلي

هفته آخر مهر

رياضي – املا

مسابقه علمي (مرحله اول)

هفته دوم آبان

رياضي – علوم- ادبيات - اجتماعي

پيشرفت تحصيلي

هفته آخرآبان

رياضي – املا

آزمون مجازي (الكترونيكي)1

هفته آخر آبان

رياضي – ادبيات – علوم

 

پيشرفت تحصيلي

هفته آخرآذر

رياضي – املا

 

مسابقه علمي(مرحله دوم)

هفته دوم دي

رياضي – علوم- ادبيات - اجتماعي

آزمون مجازي (الكترونيكي)2

هفته آخر دي

رياضي –ادبيات - علوم

پيشرفت تحصيلي

هفته اول بهمن

رياضي – املا

مسابقه علمي (مرحله سوم)

هفته سوم بهمن

رياضي – علوم – ادبيات – اجتماعي- هديه ها – قرآن

پيشرفت تحصيلي

هفته اول اسفند

رياضي – املا

آزمون مجازي (الكترونيكي)3

هفته سوم اسفند

رياضي-ادبيات=علوم

پيشرفت تحصيلي

هفته دوم فروردين

رياضي - املا

آزمون مجازي(الكترونيكي)4

هفته اول ارديبهشت

رياضي – ادبيات-علوم

مسابقه علمي (مرحله چهارم)

هفته دوم ارديبهشت

رياضي – ادبيات – علوم – اجتماعي – هديه ها- قرآن

 

             سال تحصيلي 94-93                     دبستان فخامي 1و2

 

 

 

 ...............................................