آغاز سال تحصيلي جديد بر دانش آموزان عزيز ،اولياي گرامي وتمامي معلمين وهمكاران مبارك

 

 

هوالعليم

ولي محترم،بدينوسيله زمان بندي اجراي آزمون هاي پيشرفت تحصيلي ماهانه ومسابقات علمي جهت اطلاع حضورتان ارسال ميگردد،خواهشمنداست راهنماييها واقدامات لازم به منظور حضور موفقيت آميز فرزندتان درآزمون ها را بعمل آوريد.

تذكرات لازم:

1-آزمون هاي پيشرفت تحصيلي براي كليه پايه ها وبه صورت تشريحي ومسابقات علمي براي پايه هاي سوم به بالاوبه صورت تستي همراه با رتبه بندي در كلاس ومدرسه مي باشد.

2-اولياي گرامي بعد از هر آزمون نتايج آزمون را مد نظر قرارداده ودر صورت مشاهده ضعف درسي با همكاري با معلم كلاس اقدامات لازم را بعمل آوريد.

3-مسئولين مدرسه نيز نتايج هر آزمون را مد نظر قرار داده واقدامات مقتضي رامورد توجه قرار مي دهند.

آزمون

زمان

مواد آزمون

پيشرفت تحصيلي

هفته آخر مهر

رياضي – املا

مسابقه علمي (مرحله اول)

هفته دوم آبان

رياضي – علوم- ادبيات - اجتماعي

پيشرفت تحصيلي

هفته آخرآبان

رياضي – املا

آزمون مجازي (الكترونيكي)1

هفته آخر آبان

رياضي – ادبيات – علوم

 

پيشرفت تحصيلي

هفته آخرآذر

رياضي – املا

 

مسابقه علمي(مرحله دوم)

هفته دوم دي

رياضي – علوم- ادبيات - اجتماعي

آزمون مجازي (الكترونيكي)2

هفته آخر دي

رياضي –ادبيات - علوم

پيشرفت تحصيلي

هفته اول بهمن

رياضي – املا

مسابقه علمي (مرحله سوم)

هفته سوم بهمن

رياضي – علوم – ادبيات – اجتماعي- هديه ها – قرآن

پيشرفت تحصيلي

هفته اول اسفند

رياضي – املا

آزمون مجازي (الكترونيكي)3

هفته سوم اسفند

رياضي-ادبيات=علوم

پيشرفت تحصيلي

هفته دوم فروردين

رياضي - املا

آزمون مجازي(الكترونيكي)4

هفته اول ارديبهشت

رياضي – ادبيات-علوم

مسابقه علمي (مرحله چهارم)

هفته دوم ارديبهشت

رياضي – ادبيات – علوم – اجتماعي – هديه ها- قرآن

 

             سال تحصيلي 94-93                     دبستان فخامي 1و2

 

 

 

 برترين هاي هفته سوم (سال تحصيلي 94-93)

از نظر انضباطي و اخلاقي

دبستان فخامي 2

 

كلاس اول:

1- اميرعلي غلاميان  2- پارسا دلشاد  3- نيما رستگاري  4- محمدطاها ابويي

كلاس دوم:

1-علي نظميه  2-پارسا محمدي 3- محمدمهدي كارگري 4- يونس شعباني

كلاس 3/1:

1- ساميار نوروز زاده 2- پارسا قلوبي 3- پارسا پهلواني

كلاس 3/2:

1- علي رضا قديري 2- محمدطاها ساداتي 3- علي عاقل

كلاس چهارم:

1- محمدرضا عليزادگان 2-عليرضا معاني 3- محمدطاها هدايتي 4- رحمت اله امينايي

كلاس پنجم:

 1- علي طاهر خانچي 2- سيد مهدي قريشي

كلاس 6/1:

1- محمدحسن رمضاني 2- عليرضا سرباز 3- محمدسجاد كاظمي فرد

4- ابوالفضل شمس نظري

كلاس 6/2:

1- اميررضا دباغ 2- علي آقا نقي 3- محمدامين كيادربندسري

4- اميرعلي زيوه 5- يوسف جعفري 6- علي حبيبي

 

 

 

 ...............................................

در هفته دفاع مقدس ياد وخاطره تمامي شهداي والا مقام ،جانبازان عالي قدر،آزادگان سرافرازوتمامي ايثارگران راگرامي مي داريم

با سپاس وتشكر فراوان از دانش آموزان كلاس اول كه در آزمون هاي  آنلاين مدرسه در تابستان 93 شركت كرده اند بخصوص محمد رضا تهراني-بهنيا ناصري-امير علي صابري نژادومحمد حسين كميحاني كه در تمامي آزمون ها شركت كرده اند 

 افتتاح و شروع ثبت نام كلاس پيش دبستاني در دبستان فخامي آغاز گرديد

 اسامي منتخبين اعضاانجمن اولياومربيان به ترتيب اراي اخذ شده

1-آقاي حنظوش زاده

2-آقاي هدايتي

3-آقاي دلشاد

4-خانم زهرا اسماعيلي

5-مستعلي

6-خانم فائزه ابراهيمي

7- بيات

8-شاپورزاده

9-عليپور

10-حسيني

 


 

باز هم دانش آموزان در مسابقات  درنا در هر چهار پايه سوم ،چهارم ، پنجم وششم رتبه هاي اول را به مدرسه اختصاص دادند.

كسب رتبه اول نشريه ديواري در منطقه به وسيله دانش آموزان 

علي رستمي،عليرضا بهور،محمد سپهر سامني،علي مونسان

كسب رتبه سومي در رشته خوشنويسي  در منطقه به وسيله دانش آموز محمد جواد عبداللهي 

 


منتخبين آزمون آنلاين نوروزي پايه ششم

1- امير شايان پيماني  2-سيد امير حسام زيارتي  3- اشكان امامي   4-عليرضا كاظم  

5- محمدپارسا  تندكار   6- عليرضا  رحيميان 7- پارسا جمالي 8- پارسا پورعطا

9- متين  صفايي  10-  اميررضا  رحماني 11- سهند عظيمي  12- محمد حسن پايدار   13- محمديگانه جو  14- سيدمحمدعرفان ساجدي 15- اميررضا مهرابي  16- سجاد  نقشه گر


 اسامي دانش آموزان پايه ششم كه در آزمون نوروزي 1393

بالاترين نمرات را كسب كرده اند و كارت هديه جايزه گرفتند.

محمد حسن پايه دار 69 - متين صفايي56

پناهي 50 - زيارتي50

 

 نتايج مسابقات قران و اذان  و احكام منطقه 

ضمن تشكر از زحمات و اهتمام وافر همكاران گرامي و اولياء درامر برگزاري مسابقات قرآن و معارف اسلامي ، رتبه هاي برترمسابقات قرآن ، اذان واحكام دانش آموزان مدرسه در سطح منطقه 8 جهت استحضار به اطلاع مي رسد . 

رتبه هاي برتر حفظ پايه اول ابتدائي پسران

نام آموزشگاه

رتبه

نام و نام خانوادگي

دوم

محمد حسين خورشيدي

فخامي

سوم

محمد تقي خورشيدي

فخامي

 

رتبه هاي برتر حفظ پايه سوم ابتدائي پسران

رديف

نام و نام خانوادگي

نام آموزشگاه

دوم

محمد رضا دباغ صادقي پور

فخامي

 

رتبه هاي برتر رشته حفظ پايه چهارم پسران

رديف

نام و نام خانوادگي

نام آموزشگاه

سوم

محمد مبين نجار ماهر

فخامي

 

رتبه هاي برتر رشته حفظ پايه پنجم پسران

رديف

نام و نام خانوادگي

نام آموزشگاه

سوم

محمد مهدي مرادي

فخامي

 

رتبه هاي برتر قرائت پايه سوم ابتدائي پسران

رديف

نام و نام خانوادگي

نام آموزشگاه

اول

محمد طاها هدايتي

فخامي

رتبه هاي برتر اذان پايه اول ابتدائي پسران

رديف

نام و نام خانوادگي

نام آموزشگاه

دوم

فرزام حضرتي پور

سيد علي آهاري

فخامي 1

فخامي 2

رتبه هاي برتراذان پايه دوم ابتدائي پسران

رديف

نام و نام خانوادگي

نام آموزشگاه

اول

بهزاد درساوه

فخامي 1

سوم

پارسا مقدسي

فخامي2

رتبه هاي برتر اذان پايه سوم ابتدائي پسران

رديف

نام و نام خانوادگي

نام آموزشگاه

اول

فرازحضرتي پور

فخامي 2

رتبه هاي برتر اذان پايه چهارم ابتدائي پسران

رديف

نام و نام خانوادگي

نام آموزشگاه

دوم

آرمين منيعي

فخامي 1

رتبه هاي برتر اذان پايه پنجم ابتدائي پسران

رديف

نام و نام خانوادگي

نام آموزشگاه

سوم

عباس پروين

فخامي 2

 

عليرضا ارزانفودي - كسب رتبه سوم احكام در منطقه

دانش آموران فخامي در مسابقات شنا  باز هم درخشيدند

 

 

 رتبه  رشته قورباغه  رشته كرال سينه   رشتهپروانه 
 اول  سهند عظيمي     فخامي 2  سينا مير آخوري   فخامي 2  محمد امين صمد پور فخامي 1
 دوم  ----------------  محمد همايوني     فخامي 1  سهند عظيمي        فخامي 2
 سوم  محمد حسين دشتي  فخامي 2  نيما مير آخوري   فخامي 2  محمد همايوني      فخامي 1

 

كسب مقام سومي تيمي شنا نيز به مدرسه فخامي اختصاص يافت

نفرات برتر آزمون انديشمند شماره 4

امير حسين قمصري،محمدرضا احترامي، علي پوررمضاني،محمد مهدي آذريان،علي مرتضي بيگي،امير محمد بخشنده نژاد،امير رضا رحماني،محمد پارسا هنركار،محمدپارسا درودي، امير حسين دشتي،رادمهر مقدم،امين عليدوست،عليرضا قاضي ديزي

 

 كسب مقام دومي  فخامي در رشته بدمينمون در منطقه نيز بوسيله دانش آموزان بدست آمد.

در رده انفرادي نيزپارسا پور عطا مقام سوم را كسب كرد

 

مقام سومي  تنيس روي ميز  منطقه بوسيله دانش آموزان فخامي رقم خورد

*** توجه توجه ***

 

كسب رتبه اول بين مدارس شركت كننده در المپياد درنا در همه پايه ها به مدرسه فخامي اختصاص يافت 

بچه هاي  دبستان فخامي در المپياد درنا گل كاشتند!

پايه سوم

نفر اول آقاي عليرضا معاني

نفر دوم آقاي محمد حسين خسروآبادي

نفر سوم آقاي طه كوليوندومحسن قاليباف

نفرپنجم كاميار هدايتي

پايه چهارم

امير حسين سرشتي رتبه اول-علي ملانژادرتبه دوم-پويا مسچيان رتبه سوم-محمد حسين مرادي رتبه چهارم-امير حسين طهماسبي رتبه پنجم-ماني سجادي نيا رتبه ششم-

 

پايه پنجم

پارسا قاضي زاهدي رتبه اول-عليرضا عمادين رتبه دوم- شايان حسيني ومحمدنورايي رتبه سوم-

يوسف جعفري رتبه چهارم-دانيال اشرفي رتبه پنجم

پايه ششم

رتبه اول:محمد امين عليدوست-رتبه دوم هادي روشن-رتبه سوم علي شيباني-رتبه چهارم     اميرحسين دشتي-رتبه پنجم معين ميرزايي-رتبه ششم مهدي بيات

 

نفرات برترپايه ششم در آزمون شماره سه انديشمندبه ترتيب رتبه

 مهدي بيات- علي شيباني- علي پوررمضاني-اميرحسين عليزاده -  هادي روشن-امين علي دوست-محمد مهدي نظامي -متين صفايي-اميرمحمد بخشنده نژاد- اميرحسين دشتي-محمد پارسا دررودي -محمد فرجي-محمد پارسا هنركار-محمد يگانه -عليرضاقاضي -سيد محمد عرفان ساجدي

 
اسامي دانش آموزان برتر پايه ششم در آزمون آنلاين بهمن ماه 

سجاده نقش گر- محمد جواد شفيعي-  ايمان فخار - سپهر خداياري-امير رضا رحماني-محسن عابد پور- متين صفايي-هادي روشن-سينا سلگي-- امير شايان پيماني فروشاني -محمد رضا موتمن-البرز اعظمي -محمد جواد عبدالهي-پارسا جمالي- ايليا طاهري-سهند عظيمي